:: TEZMAKSAN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. :: Hakkımızda

 

 

 

HAKKIMIZDA

CNC Takım Tezgahları Seçenekleriniz

Anasayfa Hakkımızda

HAKKIMIZDA1981 yılında Mustafa Aydoğdu tarafından kurulan ve 30 yıldır CNC ve üniversal tezgâhlarının satışı konusunda faaliyette bulunan, Tezmaksan Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş, büyük bir bölümü mühendis ve teknisyen olan 100 çalışanı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Kuruluşumuz bünyesinde bulunan 40‘dan fazla yerli ve yabancı temsilciliğimiz bulunmakta olup Bayrampaşa , Kıraç ve İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan toplam 35,000 m2 kapalı alana sahip merkezlerimizde , müşterilerimizin üretim problemlerine çözüm getirecek satış politikası izlemektedir.

İstanbul Merkez   Kıraç Bölge   Çatalca Serbest Bölge

Uzun yıllardır sahip olduğu bilgi birikimi ve ekonomik gücüne paralel , kısa zamanda makine temin edilmesini sağlayarak Türk Sanayicisinin üretim projelerini kısa sürede hayata geçirmesine yardımcı olarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Müşterilerimize bölgelerinde daha iyi hizmet verebilmek amacı ile İstanbul dışında Adana, Ankara, Bursa, İzmir ve Konya’da bulunan bölge müdürlüklerimizle satış ve satış sonrası teknik hizmetler konularında da çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul Kıraç’ta hizmete giren teknik revizyon bölümümüzde, kullanılmış makineler üzerinde yenileme çalışmaları yapılarak tekrardan Türk Sanayisinin hizmetine kazandırılmaktadır.

Makina ithalatı ve ihracatında sergilediği titiz çalışmalar sonucunda ISO 9001-2000 belgesi alan firmamız, sadece Avrupa Güvenlik Normlarına Uygunluk Belgesine (CE) sahip ürünleri ithal etmektedir.

Ürün Yelpazemizde:
 
 • CNC kontrollü torna tezgâhları,
 • CNC kontrollü dik işleme merkezleri,
 • CNC kontrollü yatay işleme merkezleri,
 • Delik delme ve kılavuz çekme makinaları,
 • Çift kolonlu köprü tipi dik işleme merkezleri,
 • 5 eksen dik işleme merkezleri,
 • Çok eksenli tornalama merkezleri,
 • Kayar otomat tezgâhları, taşlama tezgâhları,punch pres tezgahları, takım bileme tezgâhları,dalma erezyonlar, dişli raspalama tezgâhları, dişli azdırma tezgahları, boru bükme makinaları, koordinat ölçme makinaları ve tel erezyon tezgahları, sıvama tornaları, poligon tezgahları, delik delme tezgahları; universal tezgahlar olarak torna, kalıpçı freze, dalma erezyon, giyotin makaslar, abkant presler, eksantrik presler, şerit ve daire testere makinaları, taşlama tezgahları, sütunlu ve radyal matkap tezgahları, kılavuz çekme tezgahları, azdırma tezgahları, borverk tezgahları, poligon tezgahları ve tezgah aparatları bulunmaktadır.

30 yıldır sektörde pek çok ilke imza atarak kurulan Tezmaksan, bugün geldiği nokta bakımından Türk Sanayicisiyle güç birliği içerisinde ve ülke ekonomisine de destek olmaya devam etmektedir. Profesyonelliği, kalite ve güvenilirliği benimseyen firmamız, eğitim programları, uygun fiyat ve kampanyalarıyla tüketicisini destekleyerek zamanında teslimat ve satış sonrası destek ilkesiyle de kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana teknolojinin güçlü bir takipçisi olan ve makine imalatıyla teknoloji üretimine direkt katkıda bulunan firmamız, sektörün yurt dışına açılmasında da büyük rol oynamaktadır.

Vizyonumuz

Sürekli gelişim sağlayarak sektördeki liderliğini ve pazar payını artırmaya devam etmek.

Misyonumuz

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak.
Paydaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
Sürdürülebilir bir büyüme ile sektörünün lideri olarak, başarıyı devam ettirmektir.

Değerlerimiz

 
 • Müşteri odaklılık,
 • Kalite,
 • Yasalara ve etik kurallara uyum,
 • Dürüstlük,
 • Güvenilirlik,
 • Yenilikçilik,
 • İnsana değer vermek,
 • Takım çalışması
 • Sürdürülebilirlik

İştirakler

Metrica Metal ve Elektrik Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.   Vega Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.   Market Otomasyon  

Diğer Web Siteleri

www.tezmaksanonline.com   www.ikincielcnc.com   www.sacisleme.com   www.machinetoolexpress.com

Üyeliklerimiz


Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği   KalDer - Türkiye Kalite Derneği   TAYSAD - Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği
 
SASAD - Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği   UKUB - Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği   TOÇEV
 
MEDİKUM - Medikal Kümeleme   Türk Böbrek Vakfı  

 

BİZİ TAKİP EDEBİLECEĞİNİZ BAĞLANTILAR - FaceBook Twitter Youtube                                                                                                            BÜLTEN - Machine Tool Express Dergisi

Aydoğdu Grup kuruluşudur.