5 TAYSAD’ın Kurumsal Sosyal Sorumluluk ÖZEL Ödülü TEZMAKSAN’ın!

Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD), 41. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Genel Kurul toplantısı kapsamında en çok ihracat yapan, ihracatını en fazla artıran, en fazla patent tescili alan ve TAYSAD tarafından yürütülen ve mesleki eğitimi destekleyen ADMOG projesine en çok destek veren firmalara da ödülleri takdim edildi. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Özel Ödülü’nü, sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren TEZMAKSAN Kurumsal Müşteri İlişkileri ve Operasyonel Kiralama Direktörü Yalçın Paslı aldı.

Türkiye’de 400’ü aşkın üyesi ile Türk otomotiv tedarik sanayinin tek temsilcisi TAYSAD’ın 41’inci Genel Kurul toplantısı kapsamında; en çok ihracat yapan, ihracatını en fazla artıran, en fazla patent tescili alan ve TAYSAD tarafından yürütülen ve mesleki eğitimi destekleyen ADMOG projesine en çok destek veren firmalara ödülleri takdim edildi. Kurumsal Sosyal Sorumluluk faaliyetlerine gönül veren TEZMAKSAN ise KSS Özel Ödülü’ne layık görüldü. “Kadın Sanayici Olmaz mı Dediniz” ve “Torna ile Şekillenen Hayatlar” kitapları ve seminerleriyle, firmanın adından söz ettiren TEZMAKSAN Kurumsal Müşteri İlişkileri ve Operasyonel Kiralama Direktörü Yalçın Paslı, KSS Özel Ödülü’nü TEZMAKSAN adına aldı.İlginizi Çekebilir


Şirket Karlılıklarını Artıran ...
Denge Oto, üretime TEZMAKSAN i...
TAYSAD 40. OLAĞAN GENEL KURUL ...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.