Brother S700X1 ile Bien Banyo’ya yapılan anahtar teslim projede, işleme süresi 85 saniyeden 55 saniyeye düştü

TEZMAKSAN’ın Brother S700X1’le gerçekleştirdiği anahtar teslim projede süreler, kalite ve hassasiyetten ödün vermeden yarı yarıya düştü. Böylece Bien Banyo’nun rekabet gücü arttı. TEZMAKSAN CAD / CAM Tasarım Sorumlusu Adil Yıldız, anahtar teslim projeyi ve Bien Banyo’nun kazanımlarını anlattı.

“Türkiye’de banyo aksesuarları üretimine giren Bien Banyo firması; banyo bataryası, lavabo gövdesi ve evye işlemesi için Brother S700X1’ü tercih etti ve bu modelden üç adet üretim hattına kattı. Tezgahlar firmaya; döner tabla, fikstür ve takım çalışması ile “anahtar teslim proje” olarak sunuldu. Firma, Brother S700X1 tezgahların performansından oldukça memnun kaldı ve bundan sonraki yatırımlarında da Brother markasını tercih edeceğini belirtti. TEZMAKSAN Ar-Ge uygulama ekibi tarafından gerçekleşen anahtar teslim projede üretimdeki bütün şartlar en ince ayrıntısına kadar değerlendirildi.

Bien Banyo yetkilileri ile hedef süreler belirlendi. Özel kesici takımlar ve bağlama fikstürlerinin tasarımı yapılarak; evyede 75 saniye olarak beklenen hedef süre 40 saniyeye, banyo bataryası üretiminde 90 saniye olarak beklenen hedef süre 65 saniyeye, lavabo gövdesinde 85 saniye olarak hedeflenen süre 55 saniyeye düşürüldü. Brother S700X1, kalite ve hassasiyetten ödün vermeden değerli müşterimize teslim edildi.İlginizi Çekebilir

Fabrikatör Olmak Kolaylaştı
TEZMAKSAN’DAN YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM: CUBEBOX...
2019 Yılında Tezmaksan Otomasyon Ekibi tarafından ...