ÜRETMEK İÇİN YATIRIM YAPMANIZA GEREK YOK, MAKİNANIZI SİZ SEÇİN BİZ KİRALAYALIM!

Günümüzde uluslararası rekabette yer bulmak için teknolojinizi çok hızlı yenilemeniz gerekiyor. Bu noktada da özellikle proje bazında iş yapan, belli sürelerde teknolojisini yenilemek zorunda olan, ikinci el makina ve sigorta riski taşımak istemeyen ve işletme sermayesi ihtiyacı bulunan sanayiciler gözünü “Teknoloji Kiralama” modeline çevirmiş durumda. Bu farkındalıkla markaların geleceğe dönük yatırımlarını daha verimli yapabilmeleri için Avrupa ve Amerika’da uygulanan “kiralama modelini” uyguluyoruz.

“Özellikle ihracata yönelik üretim yapan işletmeler, hem giderlerini düşürmek hem de teknolojilerini daha sık yenileyebilmek adına makine kiralamaya yöneliyor. Bu yöntem şirketlere büyük avantajlar sağlıyor. İhracat odaklı işletmeler, rekabet edebilmek amacıyla teknolojilerini daha sık aralıklarla yenilemek durumunda oldukları için bu konularda kendilerine destek sağlıyoruz. Kiralama yöntemi ile işletmeler ihtiyacı olan yatırımı çok daha uygun imkanlarla gerçekleştirerek, herhangi bir nakit çıkışı olmadan teknolojisini yenileyebiliyor.”

Teknolojiyi yenileyip, bakımını zamanında yapıyoruz

Özellikle proje bazında iş yapan, belli sürelerde teknolojisini yenilemek zorunda olan, ikinci el makina ve sigorta riski taşımak istemeyen ve işletme sermayesi ihtiyacı bulunan sanayici için fayda sağlıyor. ‘Teknoloji Kiralama’ modelinde peşinat gerekmiyor, kira faturaları gider olarak kullanılabiliyor, maliyetler planlanabiliyor, sigorta ve ikinci el riski firma dışına taşınıyor. Düşük bakım maliyeti, üretim teknoloji desteği, performans ölçümü ve teknoloji yenileme esnekliği sunan modelle; ihtiyaca ve standartlara uygun makina temini, periyodik makina bakımları, operatör eğitimi gibi imkanlar bulunuyor.

Makina kurulumuyla kira başlarken; kurulum ve nakliye giderleri, periyodik bakımlar, makina kırılma sigortası, servis giderleri ‘kiraya dahil’ olarak sunuluyor.” Teknoloji değişim süresinin 5-7 yıla indiğini özellikle uluslararası rekabette yan sanayinin teknolojisini daha kısa aralıklarla yenilenmek zorunda, özetle markalara sermaye ihtiyacı olmadan teknolojiyi yenileme fırsatı sunuyoruz ve rekabet güçlerini artırıyoruz.

CNC KİRALAMA HİZMETİ HAKKINDA NELER SÖYLEDİLER ?

BASINDA TEKNOLOJİ KİRALAMA