Cubebox Alanlara %60 Devlet Desteği

Endüstri 4.0’a geçişte arasında olan CUBEBOX destek kapsamında bulunmaktadır. Destek oranı tüm bölgelerde %60 olup, son başvuru tarihi 2 Mayıs 2019 dur.

KOSGEB işletmelerin üretimde dijitalleşmesini desteklemek amacıyla oldukça faydalı bir proje çağrısı yayınladı. Buna göre; Endüstri 4.0 sistemlerine geçiş için yatırım yapmak isteyen işletmeler, 300.000 TL’ye kadar geri ödemesiz ve 700.000 TL’ye kadar geri ödemeli olmak üzere toplamda 1.000.000 TL’ye kadar destek alabilecek.

Endüstri 4.0’a geçiş için yatırımlar arasında olan CUBEBOX bu destek kapsamında bulunmaktadır ve KOSGEB tarafından desteklenmektedir. İşletmenizi yeni çağa hazırlamak ve karlılığınızı arttırmak için bu destekten faydalanmanızı tavsiye ederiz.

  • Yazılım giderleri 100.000 TL hibe (geri ödemesiz) , 100.000 TL faizsiz kredi şeklinde desteklenmektedir.
  • Destek oranı tüm bölgelerde %60 olup, son başvuru tarihi 2 Mayıs 2019 dur.
  • Yerli makina alımlarında %15 oranında artı ilave yapılır.
  • Faizsiz krediler 18 ay ödemesiz 42 ay vadelidir.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

  • İmalat sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren işletmeler başvurabilir
  • Başvuracak işletmelerin 2018 yılında bilanço esasına göre defter tutması zorunludur.
  • 2018 yılı verilerine göre net satış hasılatı en az 500.000 TL olmalıdır.

Başvur

CUBEBOX Sistemi Nedir ?

» “CUBEBOX” SİSTEMİ; Üretiminize Tezmaksan CUBEBOX Sistemi sistemi ile 24 saat operatörsüz hatasız, duruş olmadan çalışabilir bir sistem sunuyoruz. Bu sistem ile özellikle gece vardiyalarında %50 verim alabilirsiniz. Standart yapısı ile tüm CNC tezgahlara uyumlu olup, firmaya özel robot sistemlerinden %20 daha ucuz ve sadece” 1 “günde” devreye alınabilmektedir. Ayrıca bu sistem ile Robot Programlama bilgisine ihtiyaç duymadan parça değişimi yapabilirsiniz. Her tür kontrol ünitesi ve dilediğiniz robot markasına uyumludur. Palet değiştirme özelliğine de sahip olan bu sistem, robot makine ile birlikte çalışırken operatörde magazini doldurup boşaltabilmektedir. Esnek yapısı ile fabrika içerisinde makinadan makinaya kolayca taşınabilir bir yapıdadır.İlginizi Çekebilir

BROTHER SPEEDIO Serisi İşleme Merkezlerinin Enerji...
İnisiyatif Alan Ve Kendi Kararlarını Veren Robotla...
“KAPASİTEMATİK kiralayarak üretim kapasitesini ve ...