Dar Töleranslı Büyük Parçalar İşlerken Risk Almayın

Mayville Metalcraft firması ,230.000 metrekarelik West Bend tesisinde, John Deere, Oshkosh Truck, Lockheed Martin ve Caterpillar gibi diğer OEM müşterileri için büyük çaplı kaynak ve üretim operasyonlarını sürdürür.. Büyük ebatlı parça imalatları söz konusu olduğunda geleneksel tek bağlamada parça üretiminin yanısıra , rekabetçi işleme tekniklerininde bu sürece dahil edilmesi gerekir. Metalcraft’ın makinesi, müşteri talebine ya da gerekli toleranslara göre işleme devam etmiyordu. Dolayısıyla Metalcraft alternatif çözümler arıyordu.
HEDEFLER
-Büyük iş zarfını ele alabilecek ekipman
-Beş eksenli ve beş taraflı işleme yetenekleri
-Yüksek maliyetli parçalarda atıkları azaltmak için arttırılmış doğruluk
-Sert metalleri yüksek hızlı işleme
ÇÖZÜM
Metalcraft, KOMPLEKS, BÜYÜK PARÇA İŞLEME İÇİN TASARLANMIŞ Toyoda yatay işleme merkezleri ile Yoluna devam etti. Bunlar, X ve Y eksenlerinde (32 m / dak) ve Z ekseninde (42 m / dak) hızındaki 10,000 veya 15.000 RPM entegre işmili ve hızlı besleme özelliklerine sahiptir. Dolayısıyla  Toyoda Tezgahı FH1250SX 5-EKSEN işleme merkezini tercih etti.
SONUÇLAR
AZALTILMIŞ OPERASYON SAYISI VE KULLANIM temel yetkinliklerine beş eksenli işleme ekleyerek, tam üretim paketi için OEM'lerden gelen bir baskı gördüklerinden, operasyonları ve kurulumları ortadan kaldırarak teslim sürelerini minimize etmiştir.

UZUN ÖMÜRLÜ TAKIM ÖMRÜ FH1250SX-5Axis'in geniş kapsam yetenekleri, özel Takım ihtiyacını azaltmıştır ve sert metal uygulamaları olan daha büyük makinelerde bile takım ömrü çok daha uzundur.

HASSASİYET Eski tip makineler ile dar toleranslar da başarıya ulaşamaışlardı. Doğru sonuçları  elde edemediler ve önceki makinelerı bu işler için  tutarsızdı. FH1250SX-5 EKSEN makineleri ile iş ne olursa olsun hassas bir şekilde teslim edildi.

ZALTILMIŞ MALİYETLER Yeni Toyoda'larla, Metalcraft, içeride yapabilecekleri bir hizmet için dışarı para ödemek zorunda olmadığından yatırımın geri dönüşü hızlandı.

KATMA DEĞERİ Metalcraft’ın temel yetkinlikleri kaynak ve metal imalatıydı işleme değil. CNC makinelerini üretim parkurlarına ekleyerek, geniş kapsamlı işleri kazanacak katma değer yaratmışlardır. Böylelikle Metalcraft, tek bir çatı altında imalat ve işleme sunarak rekabette iyi bir pozisyona sahip olmuştur.

MAYVILLE METALCRAFT HAKKINDA Metalcraft, inşaat, tarım, askeri, ticari, endüstriyel, ormancılık, madencilik ve SCAG açık hava teçhizatı gibi birçok endüstri için geniş bir ürün yelpazesi üretmektedir. Şirket web sitesi: www.mtlcraft.comİlginizi Çekebilir

Üretim Ve İhracata Stokçu Darbesi
Stokçulara Yoğun Tepki
Türkler yaptı! İstiklal Marşı'nı söylediler