ESCO , beyaz eşya sektöründei başarısını 200. Kaoming ile taçlandırdı

  

Şirket temsilcisi ve Üretim Müdürü Behçet Şener: “TEZMAKSAN’ın sattığı 200. Kaoming’i ESCO Emaye Döküm olarak biz aldık. Bir köprü tipi işleme merkezinde olması gerekenden fazlası var. TEZMAKSAN, bize teknoloji sunarken her zaman çözüm odaklı yaklaştı. Esnaflığındaki güvenilirliği ve profesyonelliği ile uzun vadeli işbirliği içindeyiz. Teşekkürler TEZMAKSAN…”

ESCO Emaye Döküm olarak firmanızdan bahsedebilir misiniz?

ESCO şirketler grubunun bir parçasıyız. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde toplam 40.000 m2 kapalı alanda yerleşik olarak dört ana fabrikada kuruludur. Kurulduğu 1985’den bugüne hep büyüyerek yoluna devam etti. İhracat odaklı bir şirketiz. Uluslararası standartlara uygun, kaliteli ürünler üretiyoruz.

Neler üretiyorsunuz?

Ev tipi buzdolabı, dondurucu, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, vantilatör, aspiratör, fan, aspiratörlü davlumbaz, fırın, ocak, mikrodalga fırın, elektrikli pişirme sacı vb. imalatı konularında hizmet vermekteyiz.

Hangi ülkelere ihracat gerçekleştiriyorsunuz?

Başta Almanya olmak üzere Fransa, İngiltere, İspanya, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Macaristan, Karadağ, Çekya gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra; İskandinav ve Baltık ülkeleri, Norveç, İsveç, Finlandiya, Litvanya, Estonya, Letonya, Avustralya, Kore, İsrail, Azerbaycan, Gürcistan, BDT ve Afrika’ya da ihracat gerçekleştiriyoruz.

Beyaz eşya üretiminde yüksek teknolojinin öneminden bahsedebilir misiniz?

Zamanla yarışıyoruz. Ürün portföyümüz çok geniş, ihracat yaptığımız çok fazla ülke var. Biliyoruz ki işletmenin zamandan kazanması, maliyetten kazanması, kalitesini artırması için yüksek teknoloji şart… Beyaz eşya, tıpkı otomotiv gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektör… Bunun bilinciyle, biz de ESCO olarak yüksek teknolojiye, bilgi birikimine, Ar-Ge’ye ve know how’a yatırım yaptık.

TEZMAKSAN bu konuda ESCO’ya ne şekilde destek oluyor?

Esnaflıktaki güvenilirliği ve profesyonelliği ile TEZMAKSAN, sunduğu markalar ve servis imkanları ile her zaman yüzümüzü güldürdü. Biliyoruz ki TEZMAKSAN bizi asla üzmez ve yarı yolda bırakmaz. Arkasında durmadığı bir teknolojiyi satmaz. “Arıza var” dediğimizde anında müdahale ediyor. TEZMAKSAN’dan yanıt alamadığımız hiçbir soru, çözüm bulamadığı hiçbir arıza olmadı.

Son olarak TEZMAKSAN’ın sattığı 200. Kaoming’i ESCO Emaye Döküm almış…

TEZMAKSAN ile ESCO’nun alışverişi çok eskilere dayanır. Görüyoruz ki bu alışveriş, uzun vadede devam edecek. En son olarak Kaoming’in KMC-2000SD CNC Köprü Tipi İşleme Merkezi’ni temin ettik. Marka, üretim alanımıza yeni bir soluk getirdi.
Sağlam tezgah, hızlı… Bir köprü tipi işleme merkezinde olması gerekenden fazlası var tezgahta.

Tekrar yatırım yapacak olsanız, Kaoming KMC-2000SD’yi alır mısınız?

Oldukça memnunuz. Başa dönsek tekrar aynı markayı tercih ederiz. TEZMAKSAN’a da verimli işbirliği için çok teşekkür ederiz.İlginizi Çekebilir


Öztürk Makina 300'üncü Brother...
Yeni Nesil Sıralı Otogaz Siste...
Kalıp İhtiyacımızın Tamamını F...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.