Goodway’den sarfiyatın önüne geçen yeni özellik: OCR Talaş Kırma Fonksiyonu

TEZMAKSAN Avrupa Yakası Satış Müdürü Gökhan Şengül, talaş kırma fonksiyonu ile takım sarfiyatının önüne geçen; makine aksamlarının ömrünü uzatan; yüksek kalite ve verimlilik sağlayan Goodway OCR Function’un özelliklerini anlattı:
“Bu özellik sayesinde Goodway kayar otomat ve CNC torna tezgahlarında, sert metal ve paslanmaz malzemelerin işlenmesi kolaylaşır. Talaş kırma özelliği kullanıldığında talaşlar kırılarak işleme yapılır. Bu sayede tezgahtaki aşırı yüklenmelerin önüne geçilir ve tezgahtaki spindle, vidalı mil gibi ekipmanların ömrü uzar. Goodway OCR talaş kırma sistemi aktif edildiğinde, işleme esnasında çıkan talaşlar; sarılarak çıkmaz, küçük küçük kırılır. Bu sayede takım üzerine gelen yük, azalmış olur ve ısı oluşması engellenir. Böylece kullanılan takımın ömrü uzar, işlenen malzemenin yüzey kalitesi artırılır. Özellikle kayar otomat tezgahlarında, paslanmaz ve titanyum gibi sert metallerin işleme performansını artırmak için geliştirilen “Goodway OCR Function” talaş kırma sistemi sayesinde yüksek kalite ve performans elde edilir.”
Goodway OCR Function talaş kırma sistemi sayesinde:
-Yüklenme ortadan kalkar
-Isı oluşmadığından takım ömrü uzar
-Yüzey kalitesi artarİlginizi Çekebilir


DMT-630 5 Eksenli Dik İşleme M...
Tezmaksan Makina Müşterileri i...
Otomotiv sektöründe "teknoloji...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.