HER MARKAYA Teknolojiyi Kiralama Dönemi Başladı!

HER MARKAYA Teknolojiyi Kiralama Dönemi Başladı!

Günümüzde uluslararası rekabette yer bulmak için teknolojinizi çok hızlı yenilemeniz gerekiyor. Bu noktada da özellikle proje bazında iş yapan, belli sürelerde teknolojisini yenilemek zorunda olan, ikinci el makina ve sigorta riski taşımak istemeyen ve işletme sermayesi ihtiyacı bulunan sanayiciler gözünü “Teknoloji Kiralama” modeline çevirmiş durumda.

Kiralama 500 Euro’dan başlıyor

Özellikle ihracata yönelik üretim yapan işletmeler, hem giderlerini düşürmek hem de teknolojilerini daha sık yenileyebilmek adına makine kiralamaya yöneliyor. Bu yöntem şirketlere büyük avantajlar sağlıyor.

İhracat odaklı işletmeler, rekabet edebilmek amacıyla teknolojilerini daha sık aralıklarla yenilemek durumunda oldukları için bu konularda kendilerine destek sağlıyoruz. Kiralama yöntemi ile işletmeler ihtiyacı olan yatırımı çok daha uygun imkanlarla gerçekleştirerek, herhangi bir nakit çıkışı olmadan teknolojisini yenileyebiliyor

Teknolojiyi yenileyip, bakımınızı zamanında yapın

Bu model; özellikle proje bazında iş yapan, belli sürelerde teknolojisini yenilemek zorunda olan, ikinci el makina ve sigorta riski taşımak istemeyen ve işletme sermayesi ihtiyacı bulunan sanayici için fayda sağlıyor.

‘Teknoloji Kiralama’ modelinde peşinat gerekmiyor, kira faturaları gider olarak kullanılabiliyor, maliyetler planlanabiliyor, sigorta ve ikinci el riski firma dışına taşınıyor. Düşük bakım maliyeti, üretim teknoloji desteği, performans ölçümü ve teknoloji yenileme esnekliği sunan modelle; ihtiyaca ve standartlara uygun makina temini, periyodik makina bakımları, operatör eğitimi gibi imkanlar bulunuyor. Makina kurulumuyla kira başlarken; kurulum ve nakliye giderleri, periyodik bakımlar, makina kırılma sigortası, servis giderleri ‘kiraya dahil’ olarak sunuluyor.

“Özetle markalara sermaye ihtiyacı olmadan teknolojiyi yenileme fırsatı sunuyoruz ve rekabet güçlerini arttırıyoruz.”

Kiralama Talep Formuİlginizi Çekebilir

Sanayide 'teknoloji kiralama' dönemi
Finans Sektörüne Leasing Uyarısı
Sıfırdan 65 milyon dolar cirolu şirket kurdu, 13 y...