“Herkes tezgah satar ama TEZMAKSAN, hizmet sunuyor”

ÖZ-MAK Genel Müdürü Özkan Mete: “Üretime 1998 yılında poşet kesim makinaları üreterek adım attık. Kısa sürede markamızı güçlendirdik. Manuel tezgahlardan CNC’ye geçişi TEZMAKSAN’dan aldığımız Goodway, Dahlih ve Kaoming ile yaşadık. Bu yatırım bize daha hızlı ve kaliteli, standart sahibi ürünleri getirdi. ÖZ-MAK olarak seri üretime geçmiş olduk. Kapasitemiz arttıkça daha fazla sipariş aldık. Daha fazla sipariş aldıkça daha fazla teknoloji yatırımı yaptık. Parkurumuzdaki TEZMAKSAN teknolojilerinin adedi 25’i buldu. Bugün 79 ülkeye ihracat yapan bir dünya markasıyız. Üretimdeki en büyük partnerimiz TEZMAKSAN… Herkes tezgah satabilir, ama TEZMAKSAN; teknolojilerinin yanı sıra bilgi birikimini, tecrübesini de hizmet olarak sunuyor.”
Firmanızı tanıyabilir miyiz?
Firmamız, 1998 yılında poşet kesim makinaları üreterek ticari hayata adım attı. Kısa sürede yarattığı marka, uyguladığı kaliteli ürün, sürekli müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başardı. 1998 yılından sonra üretmiş olduğu makineleri, dünya pazarına sunan firmamız, yurt içi ve yurt dışı talebin yoğunluğundan dolayı üretim kapasitesini artırabilmek ve daha verimli çalışabilmek için fabrikasını büyüttü.
Bu da yeni yatırımları beraberinde getirmiş olmalı…
TEZMAKSAN’ı Bayrampaşa’da üretim yaptığımız dönemden tanıyoruz. Manuel tezgahlardan CNC tezgahlara geçmemiz gerekti. 2001 yılında TEZMAKSAN’dan Goodway, Dahlih ve Kaoming KMC 2000 olmak üzere üç tezgah birden aldık.
Böylelikle TEZMAKSAN ile ticarete başlamış oldunuz. Bu işbirliğinden sonra neler değişti firmanızda?
O zamanki yatırımımız bizim için bir dönüm noktası oldu. Bugün ÖZ-MAK’ın 79 ülkeye ihracat yapar duruma gelmesinde en büyük etken TEZMAKSAN’dan tedarik edilen teknolojilerdir. Çünkü daha hızlı, daha kaliteli ve standart sahibi ürünler üretebildik. Bu da bize kapasite artışını getirdi. Kapasitemiz arttıkça daha fazla üretme ihtiyacına karşılık, daha fazla tezgah yatırımı yaptık. Bugün fabrikamızda 25 adet TEZMAKSAN tezgahı var.
Belli ki TEZMAKSAN teknolojilerinden memnun kalmışsınız. Firma, başka hangi özellikleriyle ön plana çıkıyor sizin için?
Ticari geçmişi başarılarla dolu olan TEZMAKSAN, talaşlı imalattaki çözüm ortağımız… Bu karşılıklı güven ilişkisini uzun zamanda sağladık. Ne zaman yatırım yapacak olsak, TEZMAKSAN işimize uygun tezgahı sunuyor. Hem insan ilişkileri hem de alışveriş kültürü mükemmel. Ayrıca firma, servis konusunda çok hızlı ve profesyonel... Yedek parça stoğunun bulunması da cabası… Bizce TEZMAKSAN’ın başarı anahtarı: Hizmet. Yoksa herkes tezgah satabilir… Oysa TEZMAKSAN, tezgahı sattıktan sonra da makinasının peşini bırakmıyor. Kurulum-eğitim, bakım ve servis konularını titizlikle takip ediyor.İlginizi Çekebilir


“TEZMAKSAN hızlı, doğru hizmet anlayışını ve müşte...
Kobi'lere Nefes Aldıracak Yeni Kredi Paketi
Makine desteğinde yerli-ithal ayrımı yapılmamalı...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.