İlk kez teknoloji kiralama yapan firmaların %95’i ikinci kez kiraladı

İlk kez teknoloji kiralama yapan firmaların %95’i ikinci kez kiraladı

Tezmaksan Müşteri Kurumsal İlişkileri ve Operasyonel Kiralama Direktörü Yalçın Paslı: “Tezmaksan kiralama hizmeti alan ve ilk dönemi biten müşterilerimizin %95’i kullandıkları tezgahları tekrar kiralama yoluna giderek ne kadar doğru bir karar aldıklarını teyit ettiler.”

2010 yılında çalışmaya başladığımız ve 2016 Konya MAKTEK Fuarı’nda tanıtımını yaptığımız Tezmaksan Teknoloji Kiralama ürünümüzle ilgili geride bıraktığımız 4 yıl içerisinde çok büyük gelişme sağladık ve hacmimizi dört yılda katlanarak büyüterek 10 milyon dolarlık kiralama portföyüne ulaştık.

İlk defa kiralama yaptığımız müşterilerimiz Tezmaksan adına güvendiler ve Türkiye’de olmayan bir ürünü kullanarak kendi işleri açısından risk aldılar. Bugün geldiğimiz noktada ilk kiralama dönemi biten müşterilerimizin %95’i, kullandıkları tezgahları tekrar kiralama yoluna giderek ne kadar doğru bir karar aldıklarını teyit ettiler.

Teknoloji kiralama için yola çıkarken en pahalı yatırım yerine, “müşterimizin ihtiyacına en uygun tezgah” anlayışını benimsedik ve çalışmalarımızı hep bu şekilde gerçekleştirdik. Bugün gelinen noktada ikinci dönem kiralamaya devam eden müşterilerimize birinci döneme göre %50’ye kadar daha indirimli fiyatlar verirken, bakım, servis, sigorta hizmetlerimize de aynı şekilde devam ediyoruz.

İlk defa kiralama yapan müşterilerimizin %75’i, sonraki yatırımlarında tekrar kiralama yolunu seçerek günümüz iş dünyasında şirket bilançolarının da iyi yönetilmesi gerektiğini göstermiş oldular.

Tezmaksan CNC Kiralama Haber Gorsel 1
Tezmaksan CNC Kiralama Haber Gorsel 2


İlginizi Çekebilir

KOBİ'lere yeni yatırım anahtarı: Operasyonel Kiral...
Tezmaksan, kiralamaları TL üzerinden yapacak
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde i Kişisel Geli...