İmalat Sanayi Tezmaksan ile Dijitalleşiyor

Tezmaksan sunduğu yenilikçi çözümlerle imalat sanayinin dijitalleşmesini sağlıyor. Takım tezgâhları sektöründe pek çok yenilikçi veri analizi, takibi ve yönetimi alanında uygulama geliştiren Tezmaksan, firmalara özel anahtar teslim proje hizmeti de veriyor.

Değişen pazar yapısında rekabetçiliğin korunabilmesi için bugün dünyada kullanılan otomasyon, yapay zekâ, veri analizleri ile üretim tesislerinde, yönetim, ölçüm, takip tasarım ve müşteri ilişkileri yöntemlerinin etkin kullanılması gerekiyor. Bunun ilk adımı ise imalat sisteminin dijitalleşmesiyle yani anlık olarak üretim verilerinin kalite, verimlilik, arıza, makine yükleme, bilgilerinin makinalar ve insanlar arasında paylaşıldığı sistemleri ve yazılımları kurgulamakla mümkün oluyor.

Bu alanda tam anlamıyla teknoloji danışmanlığı hizmet anlayışıyla dijital dönüşüme liderlik eden Tezmaksan, IIOT (endüstriyel nesnelerin interneti) çözümleri, Endüstri 4.0 anahtar teslim projeler, AR-GE ve teknoloji danışmanlığı ve robotlu otomasyon çözümleri sunuyor. CNC kullanıcıları ve işletmelerin mevcut makinelerini ölçebildikleri ve tarihsel trend analizlerini görebildikleri uzaktan izleme ve verimlilik raporlama sistemi olan Kapasitematik; CNC takımlarının ve iş parçalarının durumunu anlık görüntüleyen TMAK Takım Ömrü Yönetimi gibi IIOT çözümlerinin yanı sıra 24 saat operatörsüz, hatasız ve duruş olmadan çalışabilir bir sistem önerisi olan CUBEBOX; operatörün programlama bilgisine gerek kalmadan kendi programını kendisi yapan ROBOCAM yazılımı gibi yerli ve milli robot otomasyon çözümleriyle Tezmaksan, imalat sanayinin dijitalleşmesini sağlıyor.İlginizi Çekebilir

TEZMAKSAN ÇAĞLA ŞİKEL ve YENİLENEN 5 EKSEN TEKNOLO...
RESPONSE ORTHO: KAPASİTEMATİK İŞLETMEMİZE A’DAN Z’...
Gaziantep'te Tekstil Makineleri Üretiminde Lider: ...