Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma Beyanını okudum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.

ROBO CAM - ROBOT CAM SİSTEMİ;

Robotları Kontrol Edebilen, YERLİ, MİLLİ 2,5 Eksen CAD CAM Yazılımı

ROBO CAM yazılımı, yine yerli üretimimiz olan CUBEBOX ROBOTLU otomasyon projesinin hayata geçirilmesi ve bu projenin devamında sistemine entegre edilmesi ile üretim hayatına başladı. CUBEBOX robotlu otomasyon sistemine dahil ederek başlayan otomasyon yolculuğumuz da bir sonraki amacımız operatörlerin robot programlama bilgisi ve deneyimine gerek kalmadan, daha kolay daha hızlı aksiyon almalarını sağlayabilmek oldu.

Operatörün robot programlama bilgisine gerek kalmadan, işlenecek iş parçalarının katı modelleri sisteme transfer ediliyor. Robotta, ROBO CAM ile kendi programını kendisi yapabiliyor. Böylelikle operatöre kolaylık sağlanmasının yanı sıra, robotun referans tanımlama işlemleri esnasında kaybedilen zamanlar da minimize edilmiş oluyor.

"ROBO CAM Tüm Robotlu Sistemleri ile Uyumlu Bir yazılımdır."

Cubebox robotlu otomasyon sistemleri için tasarlanan ve robotun kontrolüne olanak tanıyan ROBO CAM, aynı zamanda diğer tüm robotlu makinelerde de kullanılabiliyor. ROBO CAM ile robot programlama bilgisine gerek kalmazken, ürün çizimlerini yüklediğiniz de ROBO CAM bunu robotun anlayacağı dile çeviriyor. Operatöre kalan tek iş ise magazini doldurup boşaltmak oluyor.

BASINDA ROBO CAM