TEZMAKSAN TÜM SANAYİCİLERİ SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİNİ KONUŞMAYA DAVET EDİYORYeni sanayi devrimi Endüstri 4.0, “Yapay zeka, nesnelerin interneti, dijital dönüşüm” konularıyla çağımıza damga vurdu. Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) en kritik sanayi olan, ülkelerin kaderini belirleyen Savunma ve Havacılığın, Endüstri 4.0 ile yaşayacağı değişimi konuşmaya “Savunma ve Havacılık Sanayisinde, İleri Teknolojilerin Kullanımı ve Endüstri 4.0 Çözümleri” paneline davet ediyor. Panel, 24 Ocak 2019 Perşembe günü, saat 09:30-13:30 arasında OSSA’da gerçekleşecek.
 
Dünyanın konuştuğu Dördüncü Sanayi Devrimi Endüstri 4.0, üretime yeni bir yön verirken üretim biçimlerini kökten değiştirmeye hazırlanıyor. Endüstri 4.0’la boyut değiştirecek sektörlerin başında gelen Savunma ve Havacılık, yeni sanayi devrimine adapte olmaya hazırlanıyor. Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA), ücretsiz gerçekleştirdiği “Savunma ve Havacılık Sanayisinde İleri Teknolojilerin Kullanımı ve Endüstri 4.0 Çözümleri” paneliyle, sektörün geleceğini masaya yatıracak.

  Panel konuşmacıları: Akademisyen mühendisler, inovatifler ve fütüristler

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü (BOREN) kurucusu, Atılım Üniversitesi İmalat Mühendisliği Anabilim Dalında Prof. Dr. Bilgin Kaftanoğlu “Bor nitrür kaplama teknolojilerinin; savunma, imalat, medikal ve optik sektörler için önemi” konulu bir oturum gerçekleştirecek.Takım tezgahları konusundaki çalışmalarıyla başta Kanada olmak üzere, dünya çapında adından söz ettiren, MAL Manufacturing Automation Laboratories ve Terranic Systemes Genel Müdürü Dr. Doruk Merdol, “NC Programlarda yüksek verimliliğe ulaşma” konusunu ele alacak.TEZMAKSAN İnovasyon ve İleri teknoloji teknik çözüm mühendisi Muhammet Bozkır “KAPASİTEMATİK ile Endüstri 4.0 paralelinde makineler arası uzaktan dijital erişim ve canlı haberleşme ile verimlilik analizi örnekleri” konulu bir sunum gerçekleştirecek ve firmanın kendi geliştirdiği yerli ve milli yazılım KAPASİTEMATİK’in, Endüstri 4.0’la uyumunu gözler önüne serecek.


Sanayideki özyaşam öykülerini derleyerek “Torna ile Şekillenen Hayatlar” kitabı ve seminerleriyle, tüm Türkiye’deki meslek liselilerle buluşan TEZMAKSAN Müşteri İlişkileri Koordinatörü Yalçın PaslıHer şey gibi üretimin de dinamikleri değişiyor” başlıklı sunumuyla; üretimin yol aldığı serüveni, değişimleri ve gelecekte karşımıza çıkacak yöntemleri, fütürist ve tecrübeli bir sanayi ilgilisi olarak panel katılımcılarına aktaracak.

OSSA, Savunma ve Havacılık sektörleri başta olmak üzere Endüstri 4.0 konusunda çalışan tüm sanayi ilgililerini bu ücretsiz panele davet ediyor.

 İlginizi Çekebilir


Goodway’den sarfiyatın önüne g...
Tezmaksan Makina 2014 Avrupa S...
Sanayide 'teknoloji kiralama' ...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.