SDSS Savunma Firma Sahibi Orhan Sayılganoğlu:''Frontier MCV-1166, piyasadaki rakiplerine karşı özellik ve fiyat performans açısından üstünlük gösteriyor.''

SDSS Savunma Firma Sahibi Orhan SAYILGANOĞLU: “Şirketimizin ilk yatırımı olan Frontier, piyasadaki muadilleriyle karşılaştırıldığında gerek özellik gerekse fiyat performans açısından oldukça üstün. 29 aydır özenle ve aktif olarak kullandığımız makinamızda herhangi bir problemle karşılaşmadık, servis hizmeti dahi almadık. Ürettiğimiz ürünlerden ölçüsel veya yüzeysel anlamda biz de müşterilerimiz de memnun durumdayız. Dolayısıyla yaptığımız yatırım isabetli oldu diyebilirim.”

Frontier MCV-1166, piyasadaki rakiplerine karşı özellik ve fiyat performans açısından üstünlük gösteriyor

Tezmaksan ile iş birliği yapma fikri nasıl ortaya çıktı? Kaç yıldır Tezmaksan’dan hizmet alıyorsunuz?

Sektörün ilk akla gelen firmalarından olan Tezmaksan, kurumsal ve güvenilir yapısı ile öne çıkıyor. Ayrıca zengin ve yaygın tezgah çeşitliliği, yatırım tercihimizi Tezmaksan’dan yana kullanmaya yöneltti bizleri. Yaklaşık 29 ay gibi bir süre önce Tezmaksan’dan hizmet almaya başladık. Gerek teknik gerek satış ekibiyle sürekli irtibat halinde olabiliyoruz.

FRONTIER MCV-1166 kullanırken ortaya çıkan ürünlerin kalitesinden memnun musunuz?

Şirketimizin ilk yatırımı olan Frontier, piyasadaki muadilleriyle karşılaştırıldığında gerek özellik gerekse fiyat performans açısından oldukça üstün. 29 aydır özenle ve aktif olarak kullandığımız makinamızda herhangi bir problemle karşılaşmadık, servis hizmeti dahi almadık. Ürettiğimiz ürünlerden ölçüsel veya yüzeysel anlamda biz de müşterilerimiz memnun durumdayız. Dolayısıyla yaptığımız yatırım isabetli oldu diyebilirim. Burada bir parantez açıp satış ekibinin satış sonrasındaki ziyaretlerini, satıştan sonra da ilgili olduklarını belirtmek isterim. Bu konuda bizimle her zaman ilgilenen ekip arkadaşınız Melih AKTAŞ’a teşekkür ederiz.

Tezmaksan’ın sunduğu çözümler verimliliğinize nasıl yansıdı?

Makina çeşitliliğinin çok olması tercih olarak doğru yatırımı yapma konusunda bizlere yardımcı oldu diyebilirim. Bu da bizlere göre bir verimlilik artırımıdır.

Frontier MCV-1166, piyasadaki rakiplerine karşı özellik ve fiyat performans açısından üstünlük gösteriyorİlginizi Çekebilir

Tezmaksan Hannover'de
İnisiyatif Alan Ve Kendi Kararlarını Veren Robotla...
Sanayide "teknoloji kiralama" dönemi