TEZMAKSAN MAKİNA SERVİS HİZMETLERİ

35 yıldır Türk sanayisine hizmet vermeye devam eden Tezmaksan Makina 67 kişilik deneyimli teknik servis ekibi ile CNC ve Üniversal takım tezgahlarınız için Mekanik, Elektrik-Elektronik, Eğitim-Kurulum,Elektro ve Erezyon alanlarında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana bölgeleri ve çevre illerde her türlü arızalara 24 saat içinde müdahale etmeye devam etmektedir.

MEMO İLE 24 SAAT İÇİNDE ÜNİVERSAL VE CNC TEZGAHLAR İÇİN TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Tezmaksan Teknik Servis bünyesinde, bildirilen arızalara anında telefon ile teknik servis desteği verildiği gibi, müdahale edilmesi gereken diğer teknik servis çağrıları da faks veya e-posta ile alınarak ERP sistemi ile takibe alınmakta. Ayrıca hafta sonu ve bayram tatilleri sırasında alınan yazılı servis çağrılarına da çalışılmaya başlanılan ilk iş günü içinde müdahale edilmektedir.

MEMO İLE YEDEK PARÇA, AKSESUAR  ve MALZEME PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZÜMLÜYORUZ

Tezmaksan bünyesinde bulundurduğu teknik destek ve stok yönetimi ekipleri ile yedek parça ihtiyaçlarının %80 gibi büyük bir bölümünü stoklarından karşılamakla birlikte, geriye kalan bölümünü de dünyanın her hangi bir yerinden kısa zamanda sizler için temin edebilmektedir.  Ayrıca CNC Torna, CNC İşleme Merkezleri ,CNC Tel Erezyon, ve diğer CNC tezgâhlarınız için her türlü yedek parça malzemesi stoklarımızda bulundurulmaktadır.

CNC tezgâhlarınızdan yüksek performans almak, set-up zamanlarını kısaltmak, kolaylaştırmak ve makinelerinizin emniyetli çalışmasını sağlamak için stoklarımızda daima yardımcı aksesuarlar da bulundurmaktayız. Bu aksesuarların makinalara montajı, devreye alınması, bakımları konularında da yine teknik ekibimiz destek vermektedir. Bu aksesuarlar uzman kuruluşlarca test edilmiş olup, güvenirlikleri teyit edilmiştir.

CNC Tezgahlarınız için Acil Servis başvuru talebinde bulnmak için tıklayınız.

AKSESUARLARDAN BAZILARI;

Japon Metrol: Torna ve işleme merkezleriniz için takım boyu ölçme konusunda hassas, ekonomik ve hızlı çözüm. www.metrol.co.jp
İngiliz Renishaw: İş parçası sıfırlama, kırık takım sensörleri ve çeşitli takım ölçme probu sistemleri. www.renishaw.com
Alman Brankamp: İş mili, Eksen, Taret bindirmelerine karşı ekstra koruyucu Makina Güvenliği Kontrol Sistemi.
Yukarıdaki aksesuarlar için her zaman teknik destek ekibimizden katalog ve anahtar teslimi fiyat isteyebilirsiniz.

Her Marka CNC Tezgah İçin Online Yedek Parça satışı yaptığımız www.tezmaksanonline.com  web sitemizden kredi kartına 9 Taksit ve ücretsiz kargo avantajı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Tezmaksan Bakım

Tezmaksan Bakım
Bakım Hizmeti

Elk Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Elk Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İmalat Müdürü / Adnan Öznam

Servis ve Yedek Parça ihtiyaçlarınız için, servis@tezmaksan.com adresine e-posta gönderebilir , aşağıdaki başvuru formu ile servis talebinde bulunabilir veya 0850 466 63 66 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Türü
Firma Adı
Ad Soyad
Firma E-Posta
Firma Telefonu
Firma İl

KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile,

Kabul Ediyorum
Kabul Etmiyorum
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.