Hızlı Servis Ekibimiz ve Yedek Parça Stoğumuzla Sigortanız Tezmaksan!

Üretiminizin durmaması için 30 MİLYON TL üzeri yedek parça stoğu ile çalışıyoruz. Aynı zamanda 61 kişiden oluşan mühendis ve servis ekibimizle orijinal yedek parça ve üretici firma onaylı ekipmanlar kullanarak her yıl ortalama 9000 adet CNC yi tamir ediyoruz !

Özel eğitimli teknik servis ekibimiz ile CNC ve Üniversal takım tezgahlarınız için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana bölgeleri ve çevre illerinde her türlü arızalara 24 saat içinde müdahale ediyoruz. Global markalarımız ile yapmış olduğumuz eğitim iş birlikleri ile servis mühendisi arkadaşlarımızın arıza tespit ve çözme yeteneklerini sürekli geliştirmekteyiz. Ayrıca dünya genelinde üretici markalarımızdan alınan eğitimler ile yeni teknolojik gelişmelerin takibini de teknik servis ekibimizle sağlamaktayız.

Gelen arıza çağrılarına anında telefon ile teknik servis desteği verildiği gibi, müdahale edilmesi gereken diğer teknik servis çağrıları da e-posta ile alınarak CRM sistemi ile kayıt edilmektedir. Ayrıca resmî tatillerde alınan servis çağrılarına da aciliyet durumunda müşteri talebine göre servis verilmekte veya çalışılmaya başlanılan ilk iş günü içinde müdahale edilmektedir.