CNC ve Universal Takım Tezgahı Bakım ve Onarım Servisi

TEZMAKSAN MAKİNA SERVİS HİZMETLERİ

35 yıldır Türk sanayisine hizmet vermeye devam eden Tezmaksan Makine 67 kişilik deneyimli teknik servis ekibi ile CNC ve Üniversal takım tezgahlarınız için Mekanik, Elektrik-Elektronik, Eğitim-Kurulum, Elektro ve Erozyon alanlarında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana bölgeleri ve çevre illerde her türlü arızalara 24 saat içinde müdahale etmeye devam etmektedir.

Tezmaksan Bakım

Tezmaksan Bakım
Bakım Hizmeti

Elk Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Elk Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İmalat Müdürü / Adnan Öznam

MEMO İLE 24 SAAT İÇİNDE ÜNİVERSAL VE CNC TEZGAHLAR İÇİN TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Tezmaksan Teknik Servis bünyesinde, bildirilen arızalara anında telefon ile teknik servis desteği verildiği gibi, müdahale edilmesi gereken diğer teknik servis çağrıları da faks veya e-posta ile alınarak ERP sistemi ile takibe alınmakta. Ayrıca hafta sonu ve bayram tatilleri sırasında alınan yazılı servis çağrılarına da çalışılmaya başlanılan ilk iş günü içinde müdahale edilmektedir.

MEMO İLE YEDEK PARÇA, AKSESUAR  ve MALZEME PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZÜMLÜYORUZ

Tezmaksan bünyesinde bulundurduğu teknik destek ve stok yönetimi ekipleri ile yedek parça ihtiyaçlarının %80 gibi büyük bir bölümünü stoklarından karşılamakla birlikte, geriye kalan bölümünü de dünyanın her hangi bir yerinden kısa zamanda sizler için temin edebilmektedir.  Ayrıca CNC tel erozyon, CNC torna, CNC işleme merkezleri ve diğer CNC tezgâhlarınız için her türlü harcam malzemesi stoklarımızda bulundurulmaktadır.

CNC tezgâhlarınızdan yüksek performans almak, set-up zamanlarını kısaltmak, kolaylaştırmak ve makinelerinizin emniyetli çalışmasını sağlamak için stoklarımızda daima yardımcı aksesuarlar da bulundurmaktayız. Bu aksesuarların makinalara montajı, devreye alınması, bakımları konularında da yine teknik ekibimiz destek vermektedir. Bu aksesuarlar uzman kuruluşlarca test edilmiş olup, güvenirlikleri teyit edilmiştir.

Aksesuarlardan bazıları;

Japon Metrol: Torna ve işleme merkezleriniz için takım boyu ölçme konusunda hassas, ekonomik ve hızlı çözüm. www.metrol.co.jp

İngiliz Renishaw: İş parçası sıfırlama, kırık takım sensörleri ve çeşitli takım ölçme probu sistemleri. www.renishaw.com

Alman Brankamp: İş mili, Eksen, Taret bindirmelerine karşı ekstra koruyucu Makina Güvenliği Kontrol Sistemi.

Yukarıdaki aksesuarlar için her zaman teknik destek ekibimizden katalog ve anahtar teslimi fiyat isteyebilirsiniz.

Her Marka CNC Tezgah İçin Online Yedek Parça satışı yaptığımızwww.tezmaksanonline.com  web sitemizden kredi kartına 9 Taksit ve ücretsiz kargo avantajı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Servis ve Yedek Parça Talep Formu

Hizmet Türü
Firma Adı
Ad Soyad
Firma E-Posta
Firma Telefonu
Firma İl
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile,

KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Etkinlik Takvimimiz

Machinetool Express