Tezmaksan, Alman devi Spinner ile distribütörlük anlaşması imzaladı

Tezmaksan, Alman teknoloji devi Spinner ile iş birliği anlaşması imzaladı. Spinner tarafından üretilen ve savunma ile havacılık alanlarında kilit bir role sahip olan 5 Eksen CNC tezgahlarının dağıtım ve satışı artık Tezmaksan satış mühendisleri tarafından gerçekleştirilecek.

Tezmaksan, Alman devi Spinner ile distribütörlük anlaşması imzaladı

“Global bir markayı bünyemize dahil ederek güzel bir protokole daha imza attık”

İş birliği üzerine bir açıklama yapan Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu; “Tezmaksan olarak 40’dan fazla yerli ve yabancı markanın distribütörlüğünü yapmaktayız. Üstün Alman teknolojisi ve köklü deneyimiyle sektöre yön veren global bir markayı bünyemize dahil ederek güzel bir protokole daha imza attık. Yapılan anlaşmayla Spinner’in 5 eksen teknolojilerinin satışı ve dağıtımı, satış mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilecek. Bu anlaşma portföyümüzü genişleteceği gibi havacılık, savunma, otomotiv, beyaz eşya ve kalıpçılık gibi ihracattın lokomotif sektörlerine değer bazında daha fazla katkı sağlayacaktır. Bugün takım tezgahları sektörü bu iş kollarındaki makine ve teknoloji üretimine sağladığı katkı ile dolaylı olarak ihracata 21 milyar dolarlık katkı sağlamaktadır” diye konuştu. Bugün Türkiye Spinner Takım Tezgahları Fabrikası, üretilen tezgahların yüzde 85’ini başta Avrupa ve Amerika olmak üzere tüm dünyaya ihraç ediyor. 2000’de “Spinner Werzeugmachinenfabrik GmbH” ortaklığında kurulan Spinner Türkiye Takım Tezgahları Fabrikası; CNC Torna Tezgahları ve 5 Eksen CNC İşleme Merkezleri ile global pazarda önemli bir güce sahip.

Tezmaksan, Alman teknoloji markası Spinner Werzeugmachinenfabrik GmbH’in Türkiye ayağı Spinner Takım Tezgahları Fabrikası ile iş birliği anlaşması yaptı. Buna göre, CNC satış, servis, teknolojik danışmanlık, finansman, yazılım ve eğitim konusunda uzman olan Tezmaksan, distribütörlüğünü üstlendiği Spinner’in 5 Eksen CNC tezgahlarının dağıtımını gerçekleştirecek. 5 eksen işleme teknolojisi ve tezgahları, savunma ile havacılık sektörlerinde kilit bir role sahip bulunuyor.

Tezmaksan, Alman devi Spinner ile distribütörlük anlaşması imzaladıTezmaksan, Alman devi Spinner ile distribütörlük anlaşması imzaladı

Ürünleri İnceleİlginizi Çekebilir

İşbirliği Yaptılar
Sanayinin çarkları 'kiralık makine' ile hızlanacak...
Takım Tezgahları Sektörüne Duyulan İhtiyaç Giderek...