Tezmaksan, Gelecek Vizyonuyla MAKFED Makine Zirvesi’nde

     

40 yılı aşkın tecrübe ve yatırımlarla Türkiye talaşlı imalat sanayisine öncülük eden Tezmaksan, Vizyon 2030 projeksiyonuyla daha sürdürülebilir üretimi iş süreçlerine adapte ediyor. Makine imalat sektörünün her kesimi ve ilgili kurumlarını bir araya getirecek MAKFED Makine Zirvesi’nin de sponsorlarından biri olan Tezmaksan, üretimin yeşil halini sürdürülebilir adımlarla destekliyor.

 

Türkiye talaşlı imalat sanayisinin öncü markası Tezmaksan, sürdürülebilirteknolojilerle bugünün üretiminde yenilikçi çözümler ortaya koyarken, Ar-Ge ve inovasyona verdiği önemle geleceğin dünyasına değer katıyor. Bu doğrultuda üretim sahasının verimliliğini anlık takip eden Kapasitematik, “Yerli Üretim” belgesine sahip Cubebox ve Türkiye’nin ilk CNC dijital platformu “parkurda.com”, sanayinin yeşil dönüşümünde çözüm ortağı oluyor. 16 Haziran 2022’de ikincisi gerçekleştirilecek MAKFED Makine Zirvesi’nin sponsorları arasında yer alan Tezmaksan, gelecek vizyonunu inovasyon üzerine kuruyor.

Tezmaksan, yenilikçi sürdürülebilir hamlelerle teknolojide geleceğe yatırım yapıyor

MAKFED Makine Zirvesi’nin sponsorlarından biri olarak Vizyon 2030 projeksiyonunda yenilikçi teknolojilere yatırım yapan Tezmaksan, yeşil dönüşüme uygun hareket ediyor. Sürdürülebilir üretimi destekleyen çözümlerle takım tezgahları sektörüne yenilikçi çözümler sunan Tezmaksan’ınCNC Makine Analiz PlatformuKapasitematik, imalatçıların gerçek zamanlı veriler ile performansını takip etmesinive makinelerinin ömrünü uzatmasını sağlıyor. Robotlu otomasyon sistemi olan ve Yerli Üretim belgesine sahip Cubebox, makine beslemesinde operatör ihtiyacını minimum düzeye indirirken, duruş olmadan çalışabilir bir sistem yaratıyor. Talaşlı imalat sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye’nin ilk ve tek B2B CNC dijital platformu olan parkurda.com iseher firmanın ayrı ayrı çalışarak pazarlama ve satış operasyonlarında yarattıkları karbon ayak izini minimize ediyor.Makine imalat sektörünün öncelikleri ve geleceğinin ele alınacağı zirvedeki sponsorluğuyla sürdürülebilirliğe olan bakış açısını pekiştiren Tezmaksan, mevcut stratejilerini bu doğrultuda şekillendiriyor.İlginizi Çekebilir

SANAYİDE KADIN ELİ
Gençler,İmalat Sektöründen Uzak Duruyor
Tezmaksan'dan Mesleki Lisesi Öğrencilerinin Gelece...