“TEZMAKSAN hızlı, doğru hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş”

AGR INOKS Üretim Müdürü Gökhan Kirvetözen: Atölyemizdeni beş tezgahtan dördü TEZMAKSAN markası. Her şeyden önce zaman, sanayi için çok önemli. Sözleşmeyi yaptıktan sonra beş gün içinde tezgahlarımız geldi, kuruldu; operatör-tezgah adaptasyon eğitimi sağlandı. TEZMAKSAN’ın serviste olduğu kadar satış sonrası hizmetlerde de eli çok kuvvetli. Hızlı, doğru hizmet ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir firma. Her zaman birinci tercihimiz TEZMAKSAN olacaktır.

Firmanız ne zaman kuruldu?

Firmamızın temelleri dedemiz Mustafa Kemal Kirvetözen tarafından 1952 yılında karyola ve sandalye imalatıyla atıldı. Zamanla babam Ali Osman Kirvetözen ve amcam Refik Kirvetözen de bu sanayi serüvenine katıldı. 1983 yılında kapasitenin artmasıyla beraber “Ar Özen Çelik“ şirketi daha büyük bir tesiste kuruldu. 2004 yılında Ali Osman Kirvetözen tarafından farklı talepleri karşılamak üzere “AGR INOKS” kuruldu. Bugün hala paslanmaz çelik sektörüne yönelik hizmet veriyoruz.

Hangi alanlarda üretim yapıyorsunuz?

Yat aksesuarlarından tutun, mağaza dekorasyonuna; merdiven korkulukları ve hastane ekipmanlarına kadar paslanmaz çeliğin girebileceği pek çok sektörde iş yapabiliyoruz. Özel imalat da gerçekleştiriyoruz.

TEZMAKSAN’la nasıl tanıştınız?

TEZMAKSAN’la iletişimimiz 2014 yılında CNC Torna arayışımızla başladı. Birkaç firmayla görüştük ama bir dostumuz bize TEZMAKSAN’ı önerdi. TEZMAKSAN sağ olsun, konuyla ilgilendi ve hemen sözleşmemizi imzaladık. Goodway GCL 2L ile talaşlı imalata adım attık. Ancak biraz hızlı bir giriş yapınca yeniden bir yatırım yapma ihtiyacı duyduk. TEZMAKSAN’la alışverişimiz bir de Finetech SMV 1060 H3L ile taçlandı. Böylece üç ay arayla iki tezgahımız oldu TEZMAKSAN’dan. Yine zamanla ihtiyacımıza yönelik Goodway GA 3300L ve bir adet daha Finetech SMV 1060 H3L temin ettik.

Tezgahların performansından da bahsedebilir misiniz?

TEZMAKSAN’ın yönlendirmesiyle işimize en uygun tezgahları aldık. Bugüne kadar sıkıntısız çalıştılar. Zaten bir sıkıntı olduğunda doğrudan bize çözüm sunacak ekibi de mevcut Bursa’da. Yüksek performanslı, hızlı, hassas ve kaliteli üretim konusunda temin edebileceğimiz en iyi tezgahları aldık.İlginizi Çekebilir

TEZMAKSAN'dan 1 Mayıs'ta işçilere ücretsiz program...
Tornada kadın eli fark yaratıyor!
Sanayiye İnisiyatif Alan Ve Kendi Kararlarını Vere...