TEZMAKSAN Markaları: “Sıkıntıları birlikte aşacağız”

TEZMAKSAN Makina’nın uzun yıllar Türkiye’de temsil ettiği markaların teknolojileri, MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’na damga vurdu. Türkiye’de döviz kurlarının değişiminin yarattığı ekonomik sıkıntıların, takım tezgahları ve ülke sanayisine yansımaları; fuara gelen küresel markaların üst düzey temsilcilerinin gözünden sektöre aktarıldı. TEZMAKSAN markalarının temsilcileri, ekonomik sıkıntılara rağmen Türk pazarında ısrarlı ve umutlu olduklarını ifade etti. Temsilciler, TEZMAKSAN’ın çözüm ortaklığıyla sektördeki sıkıntıları aşıp, başarı elde edeceklerini belirtti.

Mitsubishi Electric Satış Müdürü Hans-Jürgen Pelzers:
“Bu coğrafyada muazzam işler yapıyoruz”
Türkiye, takım tezgahları sektörü ve endüstri için çok geniş ve yüksek potansiyel taşıyan bir pazar. Türk pazarının daima büyüyeceği aşikar. Yılları aşkın tecrübemizle bu büyümeyi öngörüyoruz. Bahsi geçen ekonomik zorluklar, geçici bir süreç… Türkiye takım tezgahları sektörü de, ülke ekonomisi de daha iyi olacak. MAKTEK Avrasya, sektörün en büyük şovu ve gerek Avrupa gerek ise dünyanın geneli için çok çok önemli bir fuar. Hem Türk pazarının hem de fuarın daha da gelişmesini istiyorum çünkü biz bu coğrafyada muazzam işler yapıyoruz.

SW Avrupa Bölge Satış Müdürü Fatmir Sinanovic:
​“Türkiye üretime devam ediyor”

​Türkiye’deki ekonomik sıkıntılardan haberdarız. Ancak bölgede iş yaptığımız kontaklarımız hala üretmeye devam ediyor. Türkiye’de işleyen bir sanayi var. Hâl böyle olunca satışlarımız yerinde saymıyor ve ilerlemeye devam ediyoruz. Türk pazarı aktif ve SW olarak bu pazarda kalmakta ısrarlıyız. Japon ve Alman ortaklığıyla kendini var eden bir markayız ve bu iki ulus da aktif pazarlarda kriz görünce bir anda kaçan ülkelerden değil… Bu büyük pazarda nitelikli müşterilerle çalışıyoruz. Bölgedeki iş ortaklarımız da çok profesyonel ve tecrübeli… Bu yapı, aslında Türkiye’deki takım tezgahları sektörünün köklü olduğunun kanıtı. MAKTEK Avrasya, bizim için profesyonellerin buluştuğu dev bir fuar. Bölgedeki müşteri ağımız da çok geniş. Burada olmaktan mutluyuz.

Goodway Başkan Yardımcısı Rebecca Hsieh:

“Coğrafyadaki müşterilerimiz, hala teknoloji talep ediyor”
Döviz kurlarındaki dalgalanma, Türk pazarındaki müşterilerimizi çok etkiledi. Ancak Türkiye, markamız için köklü ilişkiler kurduğumuz bir ülke ve çok uzun zamandır buradayız. Ekonomik sıkıntılar var. Ama coğrafyadaki müşterilerimiz hala teknoloji talep ediyor. Çünkü üretim var, çünkü sanayi var, çünkü ihtiyaç var… MAKTEK Avrasya 2018’i bir öncekine göre çok daha gelişmiş buldum. İnanıyorum ki sonraki fuarlar da çok iyi olacak. MAKTEK Avrasya’nın organize edilmesi için önemli roller üstlenen TEZMAKSAN ile çalışıyoruz ve sıkıntıları birlikte aşacağız. Bu emek ve çabanın, karşılık bulacağına inanıyoruz.İlginizi Çekebilir


Goodway GTH-2000 CNC Yatay Torna
"Teknoloji Kiralama Formülü, Sanayiye Nefes Aldırd...
Adıyaman Üniversitesi, Goodway GS2800M ile kendi e...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.