TEZMAKSAN müşterileri Salesforce CRM ile “KUSURSUZ” hizmet alacak

Makine sektöründe teknolojiyi en iyi takip eden şirketlerin başında gelen TEZMAKSAN, müşterileri ile en iyi iletişimi sağlamak adına yeni bir işbirliğine imza attı. Dünyanın en iyi CRM ve lider kurumsal bulut bilişim çözümleri firması ‘Salesforce’, TEZMAKSAN Müşteri İlişkileri’nin çözüm ortağı oldu.

Tezmaksan iletişim alt yapısını, dünyanın en iyi CRM ve lider kurumsal bulut bilişim çözümleri firması ‘Salesforce’a emanet etti. Anlaşmayı TEZMAKSAN Makina Genel Müdürü Hakan Aydoğdu ve Salesforce Türkiye Platinum İş Ortağı Inspark CEO’su Serdar Susuz birlikte imzaladı. Salesforce CRM çözümleri dünya çapında 150.000’den fazla firma tarafından kullanılmaktadır Bu firmalar Coca Cola, Philips, GE gibi; Fortune 500 listesinde yer alan şirketlerdir. Salesforce CRM, müşteri odaklı kurumsal dijital dönüşüm sürecinde “Yapay Zeka” teknolojisini kullanarak daha hızlı ve daha verimli çalışmaya ve iş yönetimine yönelik çözümler sunuyor.

 



İlginizi Çekebilir


Onlar da bedelli askerlik hakk...
Üretim Ve İhracatta Hız Kesmiy...
Makineciler Üretim ve İhracatt...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.