TIMTOS 2019 Fuarı’nda yenilenen TEZMAKSAN Modelleri

İki yılda bir Tayvan’ın başkenti Taipei’de düzenlenen Taipei Uluslararası Makine ve Takım Tezgahları Fuarı (TIMTOS) bu yıl 4-9 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşti. TAITRA ve TAMI’inin birlikte düzenlediği fuar, üç ayrı salonda 1230 katılımcı ve 7 bin stant ile açıldı. TEZMAKSAN Genel Müdürü Hakan Aydoğdu ve TEZMAKSAN Satış Direktörü Erdinç Koç, hem fuarı gözlemlemek hem de temsil ettikleri markaların yanında olmak için TIMTOS 2019 Fuarı’nda yer aldı. Satış Direktörü Erdinç Koç, markalarından pek çok yeniliği beraberinde getirdiğini dile getirdi.

TEZMAKSAN’ın Tayvan markaları

TEZMAKSAN’ın marka ve makina parkurunda; fiyat ve performans uygunluğunu Türkiye pazarında kanıtlamış, çok geniş yelpazede sunulan pek çok marka ve modelde Tayvan teknolojileri var: Goodway, Takumi, Dahlih, First, Finetech, Rayfeng, Extron, Kaoming, Everising, Supertec, Frontier; farklı model ve türdeki tezgahlarla Türkiye sanayisinin torna-freze, işleme, kesme ve taşlama ihtiyaçlarına cevap veriyor.
TEZMAKSAN Satış Direktörü Erdinç Koç, bu yıl sekizinci kez gördüğü TIMTOS Fuarı’nda, Tayvan markası teknolojilerin Endüstri 4.0’a prezentasyonunu; makinaların izlenmesi ve verimlilik analizlerine ilişkin yazılımların ve endüstriyel robotların artışını gözlemlediklerini belirtti.
TEZMAKSAN’ın Tayvan menşeili markalarında yeni gelişmeler
 

Supertec’ten yeni dik taşlama tezgahı: G25P - 50CNC

Takumi’den hassas kalıp uzmanı Highspeed UR-1000

Dahlih DMX-320 5 Eksen İşleme Merkezi’nden marifet şovu

Goodway’den taşlama mucizesi: GRW 4010


Everising’den tam otomatik ve üç mengeneli şerit testere tezgahı: P-50 ILAİlginizi Çekebilir

Selim Makina var oldukça TEZMAKSAN 'la iş birliği ...
Tekstil Makina İmalatının Lideri Hemaks
Gülgün Makina: