Torna ile Şekillenen Hayatlar Semineri, ADMOG temsilcileriyle birlikte verildi

TEZMAKSAN Müşteri İlişkileri Koordinatörü Yalçın Paslı, meslek liselilere sanayiyi sevdirmek adına verdiği Torna ile Şekillenen Hayatlar seminerlerine devam ediyor. Paslı’nın 17 Ekim 2018’de Gebze’de Nuri Çolakoğlu Endüstri Meslek Lisesi’nde gerçekleştirdiği seminere TAYSAD’ın Atma Değerlendir Meslek Okullarını Güçlendir (ADMOG) projesinin temsilcileri de katıldı.

ADMOG Proje Eş Liderleri Aslı Kısacık ile Özgür Yurtgan’ın Yalçın Paslı’ya konuşmacı olarak eşlik ettiği seminerde, meslek liselilerin gelecekte kendilerini bekleyen sanayi ortamından bahsedildi. Yalçın Paslı, Aslı Kısacık ve Özgür Yurtgan; nitelikli personel ihtiyacının her geçen gün arttığı üretim ortamında, meslek okullarının ADMOG gibi projelerle ve akademi faaliyetleriyle desteklenmesi gerektiğini; öğrencilerin bugün eğitim aldıkları alandan vazgeçmemelerinin önemini vurguladı.İlginizi Çekebilir


Kadından Sanayici Olmaz mı Ded...
Kadın makineciler Hacettepe’de...
Fakülte Ve MYO Öğrencilerine, ...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.