:: TEZMAKSAN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. :: Servis Bakım Paketleri Talebi

 

 

 

CNC Takım Tezgahları Seçenekleriniz

TEZMAKSAN ÜRETİM MECRANIZIN HER AŞAMASINDA, YAŞAYABİLECEĞİNİZ HER ZORLUKTA MEMO İLE YANINIZDA

İŞ MİLİ TAMİR HİZMETİ
Memo ile Fener mili (iş mili,spindle) rulmanları temini,değişimi ve revizyonu ile ilgili hizmetlerden faydalanabilir aşağıdaki form yoluyla teklif talebin de bulunabilir veya 4446366 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

KART TAMİRİ HİZMETİ
Memo, Cnc tezgâhlar, Universal tezgâhlar ve Tel erozyon tezgâhların elektronik kart tamir hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Giriş-çıkış kartlarından kaynaklanan problemler ve yedek parça problemleri gibi konularda müşterilerinin hem ekstra maliyetlerini azaltıp hem de iş kayıplarını en aza indirgeyecek şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

HER MARKA TAKIM TEZGAHI İÇİN SERVİS VE YEDEK PARÇA HİZMETLERİ
Siz tezgahınız ile ilgili sorunları servis merkezimize email yada telefon yolu ile ilettikten sonra, talebiniz randevu sistemimize aktarılır.Kısa süre de tarafınıza geri dönüş yapıldıktan sonra, firmanız Mühendis Ekibimiz tarafından ziyaret edilir. Tüm Servis talepleriniz için servis@tezmaksan.com adresine mail atabilir, aşağıdaki form yoluyla teklif talebinde bulunabilir veya 4446366 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

TEZMAKSANONLINE YEDEK PARÇA SATIŞI
Memo , yedek parça ihtiyaçlarını %80 oranında bünyesinde bulundurduğu teknik destek ve stok yönetimi ekipleri ile kendi stoklarından, geriye kalan ihtiyaçları da dünyanın her noktasından en kısa zamanda müşterileri adına temin edebilmektedir. Ayrıca CNC Tel erozyon, Tornalar, İşleme Merkezleri ve diğer CNC tezgâhlar için de her türlü harcam malzemesini stoklarında bulundurarak müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Tüm servis ve yedek parça ihtiyaçlarınız için www.tezmaksanonline.com dan fiyat araştırabilir, ürün karşılaştırabilir veya teklif alabilirsiniz.

KESTİRİMCİ BAKIM PAKETLERİ
Memo, CNC tezgâhlardan yüksek performans alınabilmesi, set-up zamanlarının kısaltılması - kolaylaştırılması ve makinaların emniyetli çalışmasını sağlamak amacıyla tüm bütçelere uygun ve herkesin faydalanabileceği EKO, KLASİK ve GOLD bakım paketlerini hazırladı.Paketlerle ilgili detaylı bilgi ve tüm satın alma işlemlerini www.tezmaksanonline.com web sitemizden yapabilir yada aşağıdaki form yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz.

MAKİNA REVİZYON HİZMETİ
Memo , yılların verdiği tecrübe ve alt yapı ile yenilenme zamanı gelmiş CNC veya üniversal tezgâhlarınıza Mekanik Revizyon işlemleri de yapmaktadır. Yenilenmesini istediğiniz tezgâhlarınız için ekibimiz tespit işlemlerinden sonra uygun gördüğünüz tarihte gelerek makinanın revizyonunda gerekli olabilecek turcite değişimi, kızakların taşlanması, eksen rulmanlarının değişimi, iş mili tamiri, ayarları gibi her türlü işlemi yaparak , tüm ayarları toleransları içinde yapılarak tezgâhınızı size teslim eder.

Tüm Servis talepleriniz için servis@tezmaksan.com adresine mail atabilir , aşağıdaki form yoluyla teklif talebinde bulunabilir veya 4446366 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bakım Talep Formu

Bakım Türü
Bakım Paketi Seçin

Firma Adı

Firma E-Posta

Firma Telefonu

Firma İl
Ad Soyad

Tezmaksan Makina faaliyetleri hakkında tarafıma e-posta ve SMS gönderilmesini
BİZİ TAKİP EDEBİLECEĞİNİZ BAĞLANTILAR - FaceBook Twitter Youtube                                                                                                            BÜLTEN - Machine Tool Express Dergisi

Aydoğdu Grup kuruluşudur.