Kapasitematik » CNC Makina Uzaktan Takip » Kapasitematik Yazılımı - Tezmaksan Makina
Kapasitematik Kataloğu

KAPASİTEMATİK İLE MAKİNALARINIZIN ÖMRÜNÜ VE VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRIYORUZ

Tezmaksan Makina AR-GE ekibinin geliştirdiği yazılım programı Kapasitematik ile işletme sahipleri internet olan her ortamdan makinelerini takip edebilecek. Makina verimli çalışıyor mu? Ne zaman arıza verdi? Operatör tarafından doğru program kullanılıyor mu? gibi bilgiler, anında tablet veya cep telefonundan kontrol edilebilecek. Bu sayede işletmeler hem zamandan hem maliyetten ciddi tasarruf edecek.


MALİYETLERİNİZ DÜŞECEK, KARLILIĞINIZ ARTACAK

Endüstri 4.0 dahilinde düşünülebilecek bu proje ile uzaktan erişim yaparak makinelerin anahtar öneme sahip verileri bir merkezde toplanıyor ve bu veriler rapora dönüştürülüyor. Uzaktan izleme ve verimlilik raporlama sistemi olan 'Kapasitematik' sayesinde CNC kullanıcıları ve işletmeler, mevcut makinelerini ölçebiliyor ve tarihsel trend analizlerini görebiliyor. Normal şartlarda bir işletme için hem maliyet hem de zaman açısından sorun olabilecek bu tür bir çalışmayı Kapasitematik ile tek bir tuşla tamamlamak ve takip etmek mümkün.

MAKİNANIZI NE KADAR VERİMLİ KULLANIYORSUNUZ?

Kapasitematik ile sadece makinanın değil, operatörün takibi de yapılabiliyor. Operatör makineyi doğru kullanıyor mu? Makineyi zorluyor mu? Doğru takım kullanıyor mu? Hangi programı seçmiş? Tüm bunlar, tablet, bilgisayar veya cep telefonu üzerinden görülebiliyor. Dolayısıyla makinanın en doğru ve verimli şekilde kullanılmasına olanak sağlayan Kapasitematik sayesinde işletmeler ciddi kara geçiyor

KAPASİTEMATİK NEDİR ?

Makina verimliliğini analiz eden; hata ve problemleri anlık geri bildirim yaparak kullanıcısına raporlayan ve hatasız üretim çözümleri sunan bir sistemdir.
  • Planlı-Plansız tüm duruşların takibi sağlanır.
  • Kapasite eksikliklerinin yönetilmesini sağlar.
  • İyileştirme yapılması gereken noktalara odaklanmamızı sağlar.
  • KPI Yönetimi(Anahtar Performans Göstergesi)
  • Üretim adetleri
  • Planlı/Plansız duruş süreleri ve oranları
  • Sahadan Geri Bildirim Raporu: Üretim verilerinin analiz edilip geri bildirim sistem üzerinden karar vericilere anında raporlanabilmesini sağlar. Üretim verilerini arşivleyerek izlenebilirliğini sağlar.
Kapasitematik Teknolojisi Görsel-1

Kapasitematik kataloğumuzu, Kapasitematik Kataloğumuzu incelemek için tıklayınız. inceleyebilirsiniz.

Kapasitematik hakkındaki tüm bilgileri öğrenmek için, www.kapasitematik.com adresini ziyaret ediniz.

Üretim Kontrol Altında

Kapasitematik Aklın Yolu

Kapasitematik Endüstri 4

Kapasitematik Endüstri 4

Tekno Alan

Tekno Alan

SİZİ ARAYALIM

Yukarıda bulunan grafik görselleri ve açıklamalar kapasitematik yazılımın sadece bir kısmı belirtilmiştir. Kapasitematik yazılımın tüm özellikleri hakkında detaylı bilgi almak aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad Soyad
Firma Adı
Firma E-Posta
Firma Telefonu
Cep Telefonu
Firma İl
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile,
Etiketler:makinaları uzaktan yönetmek   tezmaksan kapasitematik teknolojisi   makinalarla uzaktan iletişim   kapasitematik yazılımı