Mitsubishi MV2400S CNC Tel Erezyon ile mikron değerlerindeki hassasiyetleri garantiledik

İstanbul Kalıp Genel Müdürü Yücel Kablan: “Kalıp sektöründe istenen hassasiyeti yakalamak için tel erezyon tezgahları büyük önem taşıyor. Mitsubishi MV2400S CNC Tel Erezyon Tezgahını TEZMAKSAN’ın önerisiyle temin ettik. Mikron değerleri baz alarak işlem yaptığımızdan, kesim ve işlemenin kusursuzluğunu garantilememiz gerekiyor. Sert ve karışık profilli parçaları yüksek hassasiyetle işlememizi sağlayan MV2400S’den son derece memnunuz.”

Firmanızı tanımak isteriz… İstanbul Kalıp, ne zaman kuruldu?

Ne tür kalıplar üretiyorsunuz? Kesme, sıvama, plastik ve metal enjeksiyon kalıp tasarımı yapıyoruz. Bünyemizde her çeşit kilit kalıpları ve barel makinaları komple tesis teslimi yapılabiliyor. Tezgah parkurunun geniş olmasıyla ve ileri teknoloji kullanarak, fason yapılan işlerin zamanında ve kaliteli olarak müşterilere teslim edilmesine olanak sağlıyoruz.

Hangi sektörlere üretim yapıyorsunuz?

Hemen hemen her sektöre hitap ediyoruz ama öncelikli olarak otomotiv ve beyaz eşya gibi sektörlere kesme, sıvama ve metal enjeksiyon kalıpları üretmek önceliğimizdir.

Hassas kalıplar hassasiyeti garanti eden tezgahlarda üretiliyor olmalı? TEZMAKSAN’dan Mitsubishi MV2400S CNC Tel Erezyon’u bu sebeple mi temin ettiniz?

TEZMAKSAN’ı çok eskiden beri takip ediyoruz ancak çözüm ortaklığımız 2012 yılında Mitsubishi Tel Erezyon temin etmemizle başladı. İşimize en uygun tezgahı önerdi, güvendik, temin ettik. Zaten üretim sektöründe güvenmediğiniz firmalarla çalışmak ticaret yapmak epey riskli. Bugün Mitsubishi Tel Erezyon’un performansına ve sunduğu hassasiyete tanık olunca, ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gözlemleyebiliyorum.

Mitsubishi MV2400S CNC Tel Erezyon, hangi beklentilerinizi karşıladı?

Kalıp sektöründe istenen hassasiyeti yakalamak için tel erezyon tezgahları büyük önem taşıyor. Mikron değerleri baz alarak işlem yaptığımızdan, kesim ve işlemenin kusursuzluğunu garantilememiz gerekiyor. Mitsubishi MV2400S CNC Tel Erezyon tezgahı, başta hız ve hassasiyet olmak üzere, kalıp üretimindeki bütün beklentilerimizi karşıladı. Sert ve karışık profilli parçaları yüksek hassasiyetle işlememizi sağlayan MV2400S’den son derece memnunuz.İlginizi Çekebilir

İkinci el ve outlet modellerimize sizde teklif ver...
Konya da Sanayide Kadın Olmak paneli düzenlenecek...
Türk Mühendislerden Üretim Sektörüne Doping:Kapasi...