Mitsubishi CNC Tel ve Dalma Erezyon Takım Tezgahları

Mitsubishi

1870'de Yataro Iwasaki tarafından bir deniz taşımacılığı şirketi olarak kurulan firma, ünvanını 1921 yılında Mitsubishi Electric olarak değiştirmiştir. Kısa sürede büyüyen firma, günümüzde otomotiv, kimya, tekstil, inşaat, metal üretimi, kontrol sistemleri imalatı, bankacılık, otelcilik, sigortacılık, enerji sektörü, çelik, plastik, seramik, cam üretimi gibi faaliyetlerinin yanında makina sektöründe tel ve dalma erezyon tezgâhları, azdırma tezgâhları, işleme merkezleri üretimi faaliyetlerini de sürdürmektedir.

128 farklı şirket gurubu olan Mitsubishi, yıllık 27,4 milyar dolar cirosu ve tüm dünyada 1,5 milyon çalışanı ile Dünyanın en büyük 500 şirketi arasında, 141.sırada yer almaktadır.

Her sektörde olduğu gibi makina sektöründe de isminden sıkça bahsedilen bir marka olmayı başaran Mitsubishi, hassasiyetli kalıp, takım ve parça imalatı yapan firmalar için EDM tezgâhları ve otomasyon çözümleri üretmeye devam etmektedir.

Türkiye'de de erezyon tezgâhı satış, servis ve yedek parça alanlarında Tezmaksan Makina ile işbirliğini yürütmekte olan Mitsubishi’nin, geliştirilmiş Advance Serisi tezgâhlarında; dünyada bir ilk olan Tubular Lineer motor, Güçlü yeni nesil V jeneratör, Power masterStepless kontrolCorner masterAngle masterCost save modeOrbit master özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca 500 mm²/dak kesme hızı ve Ra 0,1 m ye varan mükemmel yüzey hassasiyeti ile EDM tezgâhı kategorisinde de 1 numara olduğunu göstermiştir.

Cnc Kontrol Sistemi (MELDAS 700) ile 50 yılı aşkın süredir oluşturduğu tecrübesiyle, en yüksek performanslı kontrol ünitesini kendi takım tezgâhlarında kullanan Mitsubishi, ayda 3600 Cnc kontrolü, 45000 Servo kontrolü, 57000 Plc Kontrol, 68000 invertör kontrol sistemleri üretimiyle dünya devleri arasındadır.

Mitsubishi erezyon tezgahı satış, servis ve yedek parça konularında tek yetkili distribütör olan Tezmaksan Makina stoğuna getirdiği bu yeni nesil CNC Tel Erezyon ve Dalma Erezyon tezgahları ile müşterilerine demo kesimi uygulamaları yaparak en uygun çözümleri en hızlı şekilde sunmaya devam etmektedir.

  •  

KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Etkinlik Takvimimiz

Machinetool Express