TEZ-İŞ: “TEZMAKSAN teknolojileriyle en kaliteliyi, en hızlı ve kusursuz biçimde üretmenin mutluluğunu yaşamaya devam edeceğiz”

TEZ-İŞ Teknik Müdürü Murat Terzioğlu: “Makina parkurumuzdaki tezgahların neredeyse tamamına yakını TEZMAKSAN markası… Firma bizi, sunduğu teknolojilerin gücünün yanı sıra satış sonrası hizmetleri, ilgi ve alakasıyla da etkilemişti. Bir süre önce iki adet Brother da atölyemizde yerini aldı. Böylelikle en kaliteliyi, en hızlı ve kusursuz biçimde üretmenin mutluluğunu yaşamaya devam edeceğiz.”

 

 

Firmanızdan bahsedebilir misiniz? Tez-İş neler yapıyor? Tez-İş olarak 25 senelik tecrübemizle başta otomotiv, gıda, demir-çelik ve ambalaj sanayisine özel aparatlar, özel maksat makineleri, yedek parça, makine revizyonları makine dönüşümleri gibi alanlarda imalat gerçekleştirmekteyiz.

İmalat alanınız tertemiz ve çok düzenli… Tez-İş, üretimde nelere dikkat ediyor? Mükemmeliyetçi firmalardan biriyiz. Araştırmacı, teknoloji takipçisi ve tecrübeli bir ekip ruhu içerisinde çalışmalarımıza en iyi şekilde hassasiyet göstermek ve müşterilerimizin taleplerini kaliteli ve zamanında yerine getirmek Tez-İş’in önceliğidir.

TEZMAKSAN ile işbirliğinizden bahseder misiniz? Araştırmacı ve yenilikçi bir firma olmamız bizi bu vizyondaki sanayicilerle iş yapmaya teşvik ediyor. TEZMAKSAN’la çok uzun zamandır işbirliğimiz var. Parkurumuzdaki makinaların, neredeyse tamamı, TEZMAKSAN markası… MCV 1020 BA ve MCV 1060 modeli iki Dahlih, bir Goodway bulunan parkura; son olarak S700x1 ve S1000 olmak üzere iki adet de Brother eklendi.

TEZMAKSAN markaları ile çalışmak nasıl? Önceden de TEZMAKSAN’dan temin ettiğimiz teknolojilerden çok memnunduk. Dahlih ve Goodway sorunsuz olmalarının yanı sıra işimize uygun tezgahlar… Ancak TEZMAKSAN’daki en güncel yatırımımız Brother’lar için oldu. İtiraf etmeliyim ki Brother’ların atölyemize gelişi bizi çok heyecanlandırdı. Hem alanında üst düzey bir teknoloji olmaları hem de Japon kalitesi, hızı ve hassasiyeti sunması bizi cezbetti. Çok fazla sipariş almak ve üretime artık yetişememek bizi Brother’a yatırım yapmaya itti ve şimdi de yaptığımız yatırımın karşılığını zamanında ve kaliteli üretim olarak almaktayız.

Marka ve satış sonrası hizmetler neden önemli? İşimiz zor. Zamanla yarışıyoruz, kaliteyi amaçlıyoruz. Kısa zamanda en kaliteli işi, en fazla üretimi hedefliyoruz. Tüm bunları gerçekleştirmek için işinin ehli firmaların, işe uygunluğu tespit ederek sattığı yüksek teknolojilerle mümkündür. Bir de satın alma sonrası var. TEZMAKSAN, sattığı tezgahların servisi, kurulum ve eğitimi konusunda verdiği hizmetle çığır açmış bir firma. “Alo” dediğimiz anda TEZMAKSAN’ı yanımızda buluyoruz. TEZMAKSAN bizim için nitelikli bir iş ortağıdır. Firmaların, sıkıntısız üretim gerçekleştirmelerinde TEZMAKSAN’ın teknolojilerinin yanı sıra satış sonrası desteğinin de payı büyüktür.İlginizi Çekebilir


Tezmaksan Makina dan İkinci Ki...
Takım Tezgahları Sektöründe Ür...
Tornada kadın eli fark yaratıy...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.