TEZMAKSAN standı, ziyaretçilerle dolup taştı

TEZMAKSAN Makine, MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’nda gerçekleştirdiği sürprizlerle ziyaretçilere ve müşterilere teknoloji şovu sundu. Türkiye’nin dört bir yanından gelen eski-yeni müşteriler ve ziyaretçiler, TEZMAKSAN standında misafirperverlikle ağırlandı. MAKTEK Avrasya Fuarı boyunca, hem TEZMAKSAN teknolojileri maharetlerini sergiledi, hem sanayiciye çözüm ve avantaj sunan TEZMAKSAN uygulamaları tanıtıldı, güncel hizmetler ve Akademi faaliyetleri duyuruldu. Müşteriler, teknoloji ve hizmetler hakkında bilgi alırken keyifli ve bol sohbetli anlar yaşandı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yardımcısı Hasan Büyükdede, TEZMAKSAN standının ziyaretçisi olarak onur verdi.

TEZMAKSAN Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, Tayvan’dan Türkiye’ye satılan Mitsubishi Electric kontrol üniteli tezgahların satış birinciliği ödülünü, Mitsubishi Electric Tayvan Genel Müdürü Michael Chu’nun elinden aldı.

 

 

 

 

Sektörde 40 yıla dayanan tecrübesiyle Türkiye sanayisine hizmet veren TEZMAKSAN, bu süre boyunca biriktirdiği dostları, iş ve çözüm ortaklarıyla MAKTEK Avrasya Fuarı’nda yan yanaydı. Fuar boyunca TEZMAKSAN standı, Türkiye’nin hemen hemen her yerinden özel olarak davet ettiği misafirlerinin yanı sıra markalarının yurt dışından gelen temsilcilerini de ağırladı.İlginizi Çekebilir


Simav Teknoloji Fakültesi'nde ...
TİAD, 19. DÖNEM YÖNETİM KURULU...
Yerli Mühendislik ve Üretim Gü...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.