Torna ile Şekillenen Hayatlar’ın ikinci kitabı, öğrencileri geleceğe inandırmak için yolda

Tezmaksan Akademinin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında başlattığı; iş hayatına atılacak gençlerimize CNC sektörünü anlatmak, tanıtmak ve mesleklerini sevdirme ve özendirmeye yönelik olarak tüm Türkiye genelinde “TORNA İLE ŞEKİLLENEN HAYATLAR” seminerlerinin ikinci bölümü başladı.

Sanayicilerin özyaşam öykülerinden derlenen Tornayla Şekillenen Hayatlar Kitabı 2 ile sektöre ışık tutan TEZMAKSAN Müşteri İlişkileri Koordinatörü Yalçın Paslı; yine sektörden anlatılmamış hayat hikayeleriyle 2. kez okuyucunun karşısına çıktı. “www.tezmaksanonline.com üzerinden satışı yapılan bu kitaplardan elde edilen gelirle, TEZMAKSAN Akademi’de öğrencilere ücretsiz eğitim verilmeye devam edilecek.” Yine kitapta yer alan girişim öykülerini paylaşmak için, www.tezmaksanakademi.com üzerinden başvuruda bulunan Anadolu’nun çeşitli meslek ve teknik liselerine “Torna ile Şekillenen Hayatlar 3” seminerleri başlayacak.İlginizi Çekebilir


Tezmaksan'dan 1 Mayıs'ta İşçil...
İdealin, hedefin ve heyecanın ...
Sanayide teknoloji kiralama dö...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.