Üretim verilerinize KAPASİTEMATİK Web ile artık daha yakınsınız!

KAPASİTEMATİK Web uygulaması ile müşteriler, makine parkuru, makine performansı, üretim performansı, operatör performansı ve plansız duruşları online olarak takip edebiliyor ve geçmişe dönük makine raporlarını ve üretim raporlarını alabiliyor.

Makina Parkuru Sekmesi

“Makine parkuru” sekmesinde, firmaların üretim sahasındaki makine parkurunda bulunan tüm teknolojilerle haberleşebiliyor. Burası kullanıcının makinanın çalışma durumunu, G0 ve G1 hareketlerini, işlenmiş parça sayısını, kullanılan programı, makinalarda çalışan operatörlerin ve makinanın son duruşlarını takip edebileceği bir sekmedir.

Performans sekmesi

Makine performansı, üretim performansı, operatör performansı olmak üzere üç alt sekmeyi barındırır. Performans sekmesinde makinaları, hat veya hücre bazında ve tüm makine parkurunun performansını “makine performans” ekranından filtreleyerek grafiksel olarak anlık izlenebiliyor.

Raporlar sekmesi

Raporlar sekmesi, makine raporları ve üretim raporları olarak ikiye ayrılır. Raporlar sekmesinde daha çok liste tarzı raporlar bulunmaktadır. Bu raporlar firmanızın ihtiyaçlarına göre KAPASİTEMATİK çalışanları tarafından özelleştirilip kullanıcıya sunulmaktadır. Bu raporlar anlık olarak veya bir göreve bağlı olarak kullanıcıya gönderilir. Aynı zamanda bu raporları istenen formatta kullanıcı kaydedebilir ve üzerinde çalışmalar yapabilir.

Bildirim sekmesi

Bildirim sekmesinde üretim zamanınızda oluşabilecek plansız duruşların alarmlarının takip edildiği ve sistemin kullanıcıyı uyardığı bölümdür. Bildirimler; SMS, eposta ve notifcation olarak da ilgili personele iletilir. Ayarlar sekmesi Operatör tanımları, vardiya tanımları, program tanımları, makine tezgah tanımları ve duruş tanımları yapılmaktadır. İlginizi Çekebilir


Tezmaksan,'Kapasitematik' ile ...
Makineler İstiklal Marşı'nı sö...
TEZMAKSAN, üretim teknolojiler...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.