TEZMAKSAN ve Belgin Madeni Yağları’ndan çevreye duyarlı işbirliği

TEZMAKSAN ve Belgin Madeni Yağları, “Doğru yağ kullanımı” üzerine yeni bir işbirliğine gitti. “TEZMAKSAN-Belgin Metal İşleme Sıvıları Çözüm Paketi” kapsamında hangi makina için hangi yağ kullanılması konusunda müşterilere öneride bulunulacak. Bu kapsamda, makinaların ömrü uzarken performansları da artacak.
Makina sektörünün en büyük şirketlerinden TEZMAKSAN ve Belgin Yağları yeni bir işbirliğine gitti. Bu kapsamda TEZMAKSAN müşterilerine “TEZMAKSAN-Belgin Metal İşleme Sıvıları Çözüm Paketi” sunulacak.

“Çevresel sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz”
İşbirliğiyle ilgili TEZMAKSAN tarafından yapılan açıklamada “Çözüm paketi kapsamında müşterilere tavsiye edilen çevre dostu ürünler ile hem dünyamıza karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz hem de sektör çalışanlarının sağlıklarını en ön planda tutmuş oluyoruz. Metal işleme sıvıları tüm dünyada, işleme verimliliğini ve metal kesiminin kalitesini artırmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sıvıların içeriğinde hammadde olarak kullanılan petrol bazlı madeni yağların ve çeşitli kimyasallar kullanılmaktadır. Bu maddeler zaman zaman insan ve çevre sağlığı açısından soru işaretleri yaratabilmektedir. Bu nedenle, geleneksel mineral yağ bazlı metal işleme sıvılarımıza çevre dostu ve insan sağlığı açısından tehlikesiz alternatifleri çıkarmak için bir ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Bitkisel yağlar, doğada kolayca çözünebildiklerinden, yenilenebilir olduklarından ve mükemmel yağlama sağlamalarından dolayı dünyada çok önemli bir metal işleme sıvısı kaynağı olarak yenilik getirmişlerdir” denildiİlginizi Çekebilir


Hammadde Stokçuları Üretim Ve ...
MAKTEK 1.ALTIN PERGEL'DE BAŞVU...
Kadın Sanayicilere Eğitimli De...
KVK kanunu gereği kişisel verilerimin iletişim ve çalışma amaçlı paylaşılmasını açık rızam ile kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması amacıyla Aydınlatma metnini okuduğumu ve bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
E-posta ve SMS ile bilgilendirmeyi kabul ediyorum.